Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni az Audi A6...

Megéri megvenni az Audi A6 Allroad 2005-ös szeriáját?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy veszek egy ilyet, de hallottam róla rosszat is pl: a 2,5L V6 TDi motorral szerelt példányok nem jók

#Audi #Audi A6 #Audi A6 Allroad #A6 Allroad
júl. 13. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mennyire jó ötlet megvenni egy ex-prémium autót? Ex prémiumot keresve nem tudom, hogy a japán exprémiken kívül melyik nem gtk, ha valamit csinálni kell rajta.

Állítható/adaptív felfüggesztés, a vételár haramada, de lehet a fele ha javítani kell😉

júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Megéri megvenni..."

Nem

Majom-Banán effektus. De ez a tipus, még relatív jó állapotban is elég sok "Banánt" kér. Öreg bonyolult gépek ezek.

júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összességében egyik autó sem éri meg, mert folyamatosan költeni kár amennyiben folyamatosan használjuk is. De ezen belül is van olyan ami k.rvára nem éri meg. Na ez pont ilyen.
júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.5-nek utána tudsz olvasni, van jobb, rosszabb.

Az Allroad kétség kívül nem éri meg. Úgyse hazsnálod ki, akkor meg csak plusz hibaforrás, plusz súly, plusz fogyasztás stb.

júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!