Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 1.0t nem kevés...

Honda civic 1.0t nem kevés ehhez a kasznihoz?

Figyelt kérdés

Ez árban is tetszik,km-ben is.

[link]


jún. 30. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
400 lóerő alatt ezek csak bevásárlókocsik
jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
typer sincs 400ló :D
jún. 30. 11:32
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Olajban futó vezérműszíj miatt vannak problémák. Ugyanaz a történet, mint a hírhedt 1.0 EcoBoost. Én hanyagolnám a típust, 1.5-tel is voltak nyűgök.
jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Olajhigulás problémáról olvastam, de azt javították ezeknél a konstrukcióknál.

Ilyen vezérműszíjas problémáról nem hallottam.

jún. 30. 12:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Inkabb vennék egy ufot 1.8as motorral. Kihegyezett kis turbo motor. Mi baj lehet...
jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De még nekem az 1.5ös is szóba jöhet, ufom van arról váltanék.
jún. 30. 12:11
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen túlhúzott roncs konstrukciókat felesleges megvenni, mint ami a hirdetésben van. Motorikusan 200 ezret sem képesek elmenni nagyobb költség nélkül.
jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
1.5ös jobb választás lehet?
jún. 30. 12:36
 9/17 anonim ***** válasza:
(Itt #3.) 1.5-nél volt az olaj hígulás probléma. Plusz hengerfej tömítés csere gyakori. Klíma hibák voltak. 1.0-nál az olajban futó vezérműszíj anyagában elbomlik, kis gumi reszelék kerül az olajba, eltömíti az olaj útját, illetve ha eléggé feloldódik az anyaga, akkor lejönnek róla a fogak is. Mindkét motornak nagyon rosszat tesz, ha rövidebb utakra van használva. Más alternatíva nincs? (Volt némi közöm flottához is, de konkrétan pl a gyári infók szerint az 1.0/1.5 TSI nagyon megbízhatóra sikerült, kézi váltóval persze.)
jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hááát nem tudom, nézegetem még a 7es gti-ket, az jobb választás lehet? 2017-20 évjárat körül.
jún. 30. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!