Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilakatoltattam a ladámat,...

Kilakatoltattam a ladámat, eltüntettük a horpadásokat, a helyeit meg lefújtam alapozóval és visszacsiszoltam simára. van 5db kb. tenyérnyi folt 2 ajtón, egy hosszabb csík a hátsó sárvédőn, a motorháztetőn vagy 6db apróbb, meg a küszöbnél van egy (?)

Figyelt kérdés
20x40cmes szürke folt. emiatt fognak szolni a műszaki vizsgán, vagy ez még nem akkora bűn? jövőhéten vinném vizsgázni, de most semmi pénznem nincs fényeztetni.
tegnapelőtt 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi köze a fényezésnek a műszaki vizsgához.
tegnapelőtt 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy kívűl a fényezésnek valahány százalékban ugyanannak a színnek kell lennie, mint ami a forgalmiban szerepel, csak azt nemtudom mennyi az a százalék, meg már annyi apróságba belekötnek, hogy nem tudom mi az amire figyelni kell meg miaz ami ugymond mindegy nekik
tegnapelőtt 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kikevertetsz egy sprayt és lefújod vele, azt annyi.
tegnapelőtt 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2


Az egészen más téma, és neked amúgy is sokkal kisebb mértékben tér el a szín az elfogadottnál.


Javítás alatt lévő fényezéssel nem foglalkoznak.

tegnapelőtt 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!