Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó belső kárpit visszaragasz...

Autó belső kárpit visszaragasztása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

VW jetta mk5 2008

felül a kárpitot kezdi elengedni a ragasztó, a belső világításnál körbe már lejött és elég csúnya, illetve buborékok vannak több helyen is.



tegnapelőtt 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Elporlad a kárpit hátulján a szivacs, így nem lehet normálisan megragasztani, csak cserélni a kárpitot. Esetleg magadnak próbálkozhatsz valami ragasztó sprayvel.
tegnapelőtt 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elporladt szivacs miatt csak csere. Meg lehet csinálni házilag is, viszont a te esetedben, mivel nem együtt nyílik a hátsó szélvédővel a csomagtartó, így az űvege is valószínűleg ki kell vágni ahhoz, hogy az a panel kijöjjön,amire a szövet fel van ragasztva. Nekem a kombira 15 éve 25 ezret mondtak, most szerintem simán 80-at elkérnek.
tegnapelőtt 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rz még nem is idős autó. Amúgy a loctite pár száz forint és nagyon erős.
tegnapelőtt 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Semmire nem mész a Loctite-al, mikor a szövet alatt a szivacs elmálott! 🤨 Ezért nincs más mód, csak a teljes kárpit cseréje, és ragasztóból sem akarmilyent lehet használni, eleve olyan kell ami nem oldja a szivacsot, de mellette bírja a meleget, és persze kontaktragasztó.
tegnapelőtt 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs 4es. De még nem jártam így autóval.
tegnapelőtt 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Van ez így! 😉

Én már csináltam ilyent, sőt hamarosan másodjára ha végzek az ajtókárpitokkal. Na az igazi szivás🤨

tegnapelőtt 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár éve nekem 70E volt egy Renault-ban a csere.
tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!