Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel èrdemes zaj/rezgès...

Mivel èrdemes zaj/rezgès ellen szigetelni egy veterán autót?

Figyelt kérdés
A minősèg elsődleges. Ki mit használna? Komplett szigetelès!
jún. 23. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmit! Veterán autó lényege a hang! Ha nem bírod, ne veteránozz. Csak meggyalázod szerencsétlen vasat, ha durván megváltoztatod az eredeti tulajdonságait...
jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha OT-s, akkor ne próbálkozz, ha még nem harminc éves, akkor meg minek.?


amúgy lassan, alaposan kell csináni. Először az ajtókra ragassz puha hablapokat(mint a strand-napzó ágy)aztán a zűzfal,a motor felől mindent néhyzetcentimétert, ahová csak hozzáférsz.


ha nagyon a minőség számít,akkor nézd meg először ehy bontóban ennek a típusnak a luxuskiadását, ott megláthatod mivel van szigetelve,


nagy meló, szöszmötölős, de a végén a siker nem marad el.

A homasitában találsz profi szigetelőlapokat, és ragasztót..

jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 azt írta MINŐSÉG, szóval a "vágd fel a napozóágyat és ragaszd bele" az nem fedi ezt le.


Kapni amúgy bitumenlapokat, hőszigeteltet is.. meg ilyen rongycafatból préselt lapokat, ami gyárilag is a padlókárpit aljára van ragasztva.. a bitulap rezgést fog, a rongy meg zajt tompít.


Én mondjuk nem bírom a "süketszobai" csendet. legyen valami zaj azért.

jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első kèt hozzászólás után az itteni kommunikációt elengedtem. Felhívtam 3 ezzel foglalkozó cèget inkább, majd lerendeltem az ahifi-ről egy komplett autóra való szettet.

A tèma magam rèszèről megoldódott.

jún. 23. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyszerű a tudat, hogy ez nélkülünk nem sikerült volna!
jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen cég az amelyik VASÁRNAP felveszi a telefont?
jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendbe kell tenni az autót és a motorját is, mert egy jól működő motor nem hangos.
jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!