Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson, alacsony a végsebesség?

Simson, alacsony a végsebesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A közelmúltban újítottam fel teljesen a simson schwalbe-mat, a blokk is fúrva lett stb. Eddig nem nagyon húztam neki hiszen bejáratós, viszont egyszer-egyszer megnéztem a végsebességét. A vége 40 km/h körül van, ami aggaszt, mivel 16 lánckerék van rajta, és a motor teljesen kiforog 3-ban. (3 sebességes) Mi lehet a probléma? Előre is köszi a véleményeket, tanácsokat!

jún. 19. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
u.i. Kocka blokkos
jún. 19. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

" mivel 16 lánckerék van rajta, és a motor teljesen kiforog 3-ban."

HA kipörög akkor annyi, mégis hová menne még ha ott a vége.

jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Venni kell egy Hayabusát, ott lesz végsebesség.
jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szolovjov ***** válasza:
A 16-os lánckerék baromi nagy szerintem. Nekem 15 fogas van rajta, azt jobban ki bírja forgatni, mint a nagyobbat. De így sem nagyon megy 80 fölé. Igaz, az enyém 70 köbcentis. Szerintem próbáld meg 15-ös lánckeróval is. Olyan 60-65 körül azért illene tudnia.
jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
Bár belegondolok, lehet fojtott hengeres verzió. Akkor sosem lesz egy rakéta.
jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!