Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a használt gumi szettet...

Ezt a használt gumi szettet mennyibe tudnàm eladni?

Figyelt kérdés
Vredestein wintrac 205/55 r16, 2022- es gumi 1 szezont használtam, mennyibe tudnám eladni db-ját? Újonnan 30 ezer db-ja.

jún. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán 15/db
jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, a múlt szezonben adtam el egy Continental WintwrContact TS860 peremvédős szettet, szintén 205/55 R16-os méretben.

Annyi, hogy ez 2019-es volt, tehát már 4 szezon benne volt, de nagyon keveset használtam, 7 mm-es volt még a profil. Nem volt félrekopott, nem volt szálszakadt, érzetre sem volt kikeményedve, nem repedezett.

Nem kenyérre kellett az ára, de kidobni sajnáltam volna, mert vannak akik ennél sokkal rosszabb gumikkal futkorásznak... 8000-ért tettem fel darabját. Két héten belül elkelt.

A tiéd sokkal újabb, ez vonzóbb lehet. Én is megpróbálnám 15-ért irányárkánt. Aztán ha nincs rá érdeklődés, mennék lejjebb.

jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
jún. 19. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Új ár fele, maximum
jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!