Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Suzukiról?

Figyelt kérdés
A Splash változat érdekelne, méghozzá dízel motorral. A benzinest ismerem ,de ez a fiat motoros társa is megállja a helyét vajon

jún. 18. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, egész jók azok is, bár akkor már fiatot vennék ezzel a motorral, olcsóbban kapod ugyanazt. Persze japán benzines az igazi, de nem rossz az.
jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az 1.3 egy ipari szarkupac. Szervizelünk flottát ilyen motorral, amikor jön egy, az az első, hogy megnézzük, hogy volt-e már nálunk. Ha nem, akkor tudjuk, hogy minimum olajfolyást biztosan találni fogunk rajta. Mert mindig okádják az olajat mindenhonnan. Az még a jobbik eset, ha "csak" a vezérműház tömítésnél, de általában a turbóból is ömlik. Kivételt én még nem láttam, csak ha olyan jön be, aminél korábban ezt már orvosoltuk. Persze azoknál is csak idők kérdése... ha egy évet kibírnak anélkül, hogy foltot hagynának maguk alatt, akkor már jónak mondható.
jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma reggel láttam egy régi wagonR-t dízel motorral. Meg is lepődtem, mert nem túl gyakori. Ennél bővebb ismeretem, tapasztalatom sajnos nincs vele.
jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát az a dízel motor nem volt épp egy sikerdíjas termék
jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen motor van a Peugeot Bipperben is?
jún. 18. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Baromi sok autót szereltek ezzel a motorral
jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
jún. 18. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:

#5

Nem, ez olasz motor 1.3 JTD a Bipperben francia 1.4 HDI van

jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilván az 1248as érdekelt nem az 1,4es
jún. 19. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 És mégis milyen évet írunk szerinted, ahol egy márka, vagy a márka nemzetisége garancia arra, hogy minden alkatrésze onnan is származik?


A Peugeot Bipper a Fiat Fiorino átmatricázott változata és igen, abban is van 1.3 JTD, ami Fiat motor. Az autóipar már csak ilyen, osztozkodnak és bizniszelnek ide-oda.

jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!