Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom ha nyitva a...

Honnan tudom ha nyitva a csomagtartó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem értek az autókhoz és még autóm sem volt mivel 16 éves vagyok de most nem tudom, hogy nyitva van-e.

Audiról lenne szó, olyan az irányítója,hogy van rajta egy zárt lakat meg egy nyitott közte pedog az a gb ami kinyitja a csomagtartót. Na és rámentem a lakatra amire kinyílt az autó de miután ugye villantott, hogy kinyílt hirtelen középen villantott az a háromszög alakú valami pirosan illetve ha jól láttam két oldalt. De amint lezártam az autót ezek már nem világítottak. Most akkor ugye nincs nyitva a csomagtartó? Mert nem hiszem de ha esetleg véletlen megnyomtam volna a gombot így azt lezárt állapotban jelzi valami? Ha nyitva?



jún. 13. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha nyitva van akkor ég a csomagtér világítás. 10-15 évnél fiatalabb kocsik a műszerfalon is jelzik elindulás után ha valamelyik ajtó (köztük a csomagtérajtó) nyitva van.
jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En kocsim 26 éves,jelzi a műszerfalon ha nyitva..
jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"10-15 évnél fiatalabb kocsik a műszerfalon is jelzik elindulás után ha valamelyik ajtó (köztük a csomagtérajtó) nyitva van."

Ez inkább 25-30 év akart lenni, nem? Kötve hiszem, hogy bármelyik 2010 körüli autó canbus rendszere ne jelezné vissza a nyitott ajtót. A 20 éves Astrámnál is teljesen alap volt.

jún. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!