Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor változik a B kategóriás...

Mikor változik a B kategóriás jogosítvány korhatára?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, január 1-től felviszik 21 évre.
2010. okt. 30. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam, de maximálisan támogatnám.
2010. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez mind kacsa!

Amikor letettem anno (4 éve) a jogsit, akkor is mindenki erről beszélt hogy valaki úgy hallotta hogy fel fogják emelni bla bla... ez szerintem minden évben újra terjed, mégse változtatták meg. Nem is fogják sose!

2010. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én is remélem nem minden 17-18-éves felelőtlen.
2010. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak a 99,9%-uk. Valamikor én is voltam 17 éves, és tudom milyen amikor centikkel úszok meg egy balesetet a saját hülyeségemből.
2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az előttem szólóval.


Szerintem nem életkorhoz kötött ez a dolog. Az csupán hogy 17 éves az semmit nem jelent. Ha 28 vagy akkor 28, itt ami számít az hogy tanuló vezető vagy, vagyis leszel. Amikor megkapod a jogsid akkor meg friss jogsis.


Szerintem egy friss jogsis akkor is megcsinálja azt a hülyeséget ha nem 17 évesen hanem 21 évesen teszi le. De persze nem mindenki, ez egyénfüggő. És persze olyan a vezetés is mint bármi más az életben, a hibákból tanul az ember, vagy más hibáiból. Hiába mondanak valamit, vagy intenek valamitől ha Te nem érzed át hogy milyen is amikor egy ember egy olyan helyzetbe kerül.

2010. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jövőre január 1-től viszik fel a korhatárt 18 éves korra, mert onnantól számít nagykorúnak az ember és esetleges balesetkor felelősségre lehessen vonni.. autósiskola vezetője mondta nekem egy hónapja, gyorsan beis íratkoztam :)
2010. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!