Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy komolyabb motoros felvonul...

Egy komolyabb motoros felvonuláson mennyire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Idén nem csináltattam meg a robogóm, jövőre már megyek motoros felvonulásra(itt van 2 falura). Eddig nem voltam még felvonulni.

Szombaton volt, vegyes motorokkal, 600 motorral. Gyorsasági, trike, robogó, krosszmotor, simson, MZ, pitbike, supermoto, chopper, quad.

Mennyire kell figyelni a haladásra? Voltak már balesetek?

16 éve van jogsim, zöldfülű nem vagyok.



#robogó #motoros felvonulás
jún. 9. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez most valami gagyi vicc akar lenni...? Iszonyú sok a baleset az ilyen vonulásokon, tulajdonképpen garantált, hogy jó pár ember rommá töri magát. Ilyenkor mindenki megvadul és még a szokásosnál is idiótábban motorozik. Soha, semmilyen körülmények között nem vennék részt ilyenben.

[link]

jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyne lettek volna balesetek. Tavaly a Harley-fesztiválon a Hungárián egy nagyon okos lépéstempóban belehajtott egy villanyoszlopba, csoda, hogy gyalogost nem gázolt. Felvonuláson jellemzően lassan mennek az emberek, és a motorosok nagytöbbsége nem tud lassan menni, mert még a szigorított rutinvizsga sem kíván sokat, és tréning helyett sportkipufogóra költik a pénzt.
jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!