Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen saxo 1.0 vélemény...

Citroen saxo 1.0 vélemény megbízhatóság fogyasztása tapasztalatokra vagyok kivancsi?

Figyelt kérdés
Városi kis fogyasztású autonak mit ajánlanatok swiften kivul mert lassan a szar swift drágább mint egy nevesebb auto. Ui futarkodni kene

jún. 8. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Futárkodni a megbízhatóság az elsődleges és abban semmi sem veri a swiftet. Talán Wagonr még jó 1.0 motorral akár.
jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csak röhejes árakat kérnek el erte
jún. 8. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Ne viccelj, a kínálat teteje 4-500 ezer ft. Ennyi egy autóért szinte semmi. Kapsz érte klímát, szervót, mindent is, főleg megbízhatóságot. Nem véletlenül olcsók a franciák, nem indul, ilyen baja olyan baja, míg a swiftnek ha lóg a bele is elmegy a világ végére is. Persze ugye így hogy minden olcsó jani azt keresi és már eléggé rohadósak, így szinte lehetetlen tényleg jó állapotút találni belőle, ezért ajánlottam inkább a Wagonrt.
jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de 5kilot nem fogok adni egy swifter a tobbi ami olcsobb meg egy hulladék. Wagonr az volt tervbe az 1.3 mas de azt mondjak sokan hogy a formája miatt sokat eszik varosba
jún. 8. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
#4 Városba való Wagonr az 1.0, az nem fogyaszt sokat. 7 liter átlagban ha nem nyomod neki, szerintem teljesen jó. Annál jobbat nem kapsz, csak szebbet. Mellesleg azt az 500 ezret úgy számolhatod, hogyha belenyúlsz egy rosszba bármilyen típusból, akkor annyit simán rá lehet költeni. Motorfelújítás, karosszériázás, apróságok. Simán megvan az a fél milla akkor szervizelésre egyből. A wagonr meg ha jó akkor többet fogyaszt mint a swift, cserébe kényelmesebb, jobban kilátsz belőle stb. Futárkodásra jelenleg az a legjobb.
jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vPsguFQzdVE&pp=ygUNQ2l0cm9lb..


Ez alapján, illetve a Saxoval futárkodó ismerősöm véleménye alapján (700 ezer km felett jár a kocsi, és kb. elpusztíthatatlan, ha megkapja az olajcserét), én azt gondolom, hogy a Saxo van olyan megbízható, mint a Swift. Ezekben kényelmi elektronika nem nagyon van, így nincs minek elromlania.

jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha már francia autók, akkor a Twingo is jó választás lehet. Kb. agyonüthetetlen és rendkívül praktikus belterű autó.
jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Városba való Wagonr az 1.0, az nem fogyaszt sokat. 7 liter átlagban ha nem nyomod neki, szerintem teljesen jó."


7 liter városba egy 1.0ás motornál szerintem sok.

jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!