Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Törött fényszóró?

Törött fényszóró?

Figyelt kérdés

Sziasztok reggel az asszony az autó bal elejével kb 10el elkapta a vaskapu szélét.A lökhárító kicsit sérült illetve a fényszóró búrája is.A szerviz kb 2 hét múlvára ígéri az autó javítását de addig párszor muszáj lesz autóba pattannom.Holnap Pest külsőbb kerületébe kéne eljutnom és nem tudom mennyire baszogatnak érte a rendőrök.Az index kifogástalanul működik illetve nem lifeg annyira semmi hogy veszélyes hogy le repüljön.Mit gondoltok ha esetleg találkozok rendőrrel basztathat ezért?Vagy ennél durvább eseteket is tovább engednek? (rendesen nem zárható ajtó,hiányzó első lökhárító stb)


tartalék tervem van csak az a járgány nagyon ütött kopott.



jún. 7. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel is el lehet jutni bárhova
jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze mikor nem szorít az idő ez is a terv.Viszont bizonyos napjaim nagyon sűrűek és nem igazán fér bele,hogy az igen sűrűn késő Máv,BKK,Volánjáratokra várják hazafele
jún. 7. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor bérelhetsz autót vagy mehetsz akár taxival. Vagy most azt várod hogy varázsoljunk és megjavuljon magától?
jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
édesistenem hol írtam ilyet?Arra voltam kíváncsi hogy minimális fényszóró sérülés esetén a rendőr problémázik e?Abból indultam ki hogy Rikárdóék illetve a szakibácsik rendszeresen mászkálnak ilyen ütött kopott szarokkal amiknek hiányoznak bizonyos részei.Lássuk be a kettő között van különbség
jún. 8. 00:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, dehogy problémáznak. Sok olyan autót látok, aminek egyik fényszórója nem is működik, a másiknak testhibás, szóval el sem indulhatna vele, de elindul és mivel következmények nélkül úgyis célba ér, így máskor is megteszi.
jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát lecserélném, az ilyen asszonyt.

AMúgy meg csináltassa meg ő.

jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan. Ennél durvább dolgokat is leszarnak. Ilyen alapon akkor a kiégett fényszórók miatt is röpködnének a büntik. Lakatosék széthulló romhalmazairól meg ne is beszéljünk...
jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!