Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autót szeretnénk venni max...

Új autót szeretnénk venni max 500e ftig. Mit tanácsoltok, mire figyeljünk, esetleg mit érdemes választani és mit kizárni?

Figyelt kérdés

jún. 6. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Papír Suzuki Swiftből ha találsz olyat ami nincs szétrohadva és jó a motorja is, ennyiért meg tudod venni. Minden más szerintem pénztemető lehet ennyiért. Persze ez is, ha nem jó állapotú, de mindent be tudsz szerezni fillérekért hozzá bontóból. Akár motort is. E11 Corollához azért nehezebb és drágább minden. Ha ennyi pénzed van, akkor szinte csak a swift van ami jó lehet és olcsón fenntartható.
jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi pénzért ne vegyetek autót. Ennyiért max száguldó koporsók vannak.
jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, amiatt írtam a Corollát, mert én a régi Suzukival félnék menni. Az e11-nek se volt egy fényes töréstesztje akkoriban, de a sörösdoboz Suzukinál azért sokkal jobb. Ha közlekedek azért az is szempont, ha egy elcseszett szituációban a műszerfal nem amputálja a lábaimat.
jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
#13 Ennyi pénzért nagyon nem az a szempont, hogy biztonságos legyen. Azok 3-4 milliónál kezdődnek. Ennyiért jól működjön, olcsón fenntartható legyen. Az csakis a papír swift. Mellesleg nem annyival jobb az E11 Corolla, szinte ugyanaz a kaszni.
jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Renault Thalia 1.4


Arra figyelj pont mint bármelyik használtautónál. Számok (motor,alváz), rendezett, tiszta papírok, rozsda, olajfolyás, sérülés, stb,stb.

A neten keress "hogy vegyünk használtautót" cikkeket, ott leírnak mindent.

jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom melyik bolygón élsz, de új autót félmillióból...........?



Esetleg megpróbálhatnál normálisan föltenni egy kérdést?😂

jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Használhatnád kicsit az eszed...

Az új jelen esetben nyilván a régi helyett egy másik.

jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

Megmagyarázni könnyebb mint értelmesen fogalmazni?😁


"használt autót vennék 500ezerért"

szerintem.

jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!