Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kompresszió mérésnél a 4...

Kompresszió mérésnél a 4 gyertyapipa lehúzásán kívül az injektorok elektromos kábeleit is le kell húzni a mérés előtt?

Figyelt kérdés
jún. 5. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szolovjov ***** válasza:
Érdemes hogy ne lőjje tele a hengert benzinnel.
jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 és ha nem dirketbefecskendezéses?
jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A "nagykönyve szerint" a pillangószelepet teljesen ki kell nyitni és a befecskendezés megakadályozni.

Ha tényleg kompressziót mérsz, akkor a gyertyákat is ki kell venni.

Ha az indítómotor áramát méred, akkor pedig nem szabad kivenni a gyertyákat.

jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha tényleg kompressziót mérsz, akkor a gyertyákat is ki kell venni."


Hát enélkül elég nehéz is lenne.

jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:

"a 4 gyertyapipa lehúzásán kívül"

A trafó kisfeszültségű vezetékét sem árt kihúzni, mert ha a trafó feszültséget kap, akkor szeretne áthúzni valahol. És az nem jó, ha ez a trafón belül történik. Vagy vissza kell rakni a gyertyákat a pipákba és a fémrészeiket stabilan testhez tenni.

jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 mond valamit. Bár autóval nem jártam így, de volt egy kis honda csónakmotorom, annál egyszer lehalt az elektronikám, a szerelö mondta, hogy adott típusnál ez ilyen volt. Kitekerem a gyertyát, elfelejtem letestelni, megrántom a motort, hogy kiszellöztessem a hangert, és ebben a pillanatban nyírtam ki.
jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!