Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Járok B kategóriás vezetési...

Járok B kategóriás vezetési órákra. 150+ óránál vagyok, és alkalmanként a szakoktató javaslatára 4 órákat vezetek. Mi értelme lehet, miért hasznos egy alkalommal 4 tanórát vezetni? (Egy óra 50 perc, közötte 10 perc szünet)

Figyelt kérdés
jún. 4. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen, hogy minél többet fizess és minél kevesebb problémája legyen vele. A diákokra várakozás stb. kevesebb így neki.
jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vótmá
jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem annak mi értelme,hogy te több mint egy millió befizetése után is görcsösen ragaszkodsz a jogsihoz? Aztán szinte biztos, hogy nem is fogsz utána vezetni. Van ilyen ismerősöm.
jún. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima pénzlehúzás 4 órát gyakorlott vezetőnek is fárasztó levezetni nem még neked, aki ezek szerint az első órában sem bír figyelni. Szerintem alig várja hogy hagyd békén és keressél magadnak másik oktatót mert (a lóvén kívül)baromilag únja.
jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme, annak lenne, ha mondjuk két diákot vinne magával, és felváltva vezetnétek 4 órán keresztül 2-2 órát, a hátsó ülésről is sok mindent lehet hallani-tanulni.

Ahol én csináltam a jogsit, ott online időpontfoglaló rendszer volt, kétórás blokkokat foglaltunk, és be volt állítva a rendszerben, hogy két 2 órás óra között minimum két órát pihenni kell.

jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!