Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire károsodott az egészsé...

Mennyire károsodott az egészségünk, amikor a belső elpárologtató kilyukadt es a frissen töltött klíma kiszökött ( gondolom az autí utasterébe)?

Figyelt kérdés

Rákosak lehetünk? Gyerekekkel ültünk benne. Elotte is szívhattuk, hisz üres volt a klíma,a szerelő elvileg megcsinálta, feltöltötte. Két napot bírt. Nagyon csúnya volt ez a hűtő, tehát, régóta baj lehetett vele. Nagyon aggódom, főleg a gyerekek miatt

És rettentő mérges vagyok a klímásra.


jún. 4. 09:28
 1/5 A kérdező kommentje:
18 eves Peugeot.
jún. 4. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Na basszus :((
jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval van baj😢
jún. 4. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék, ha mélyen szeretnél belemenni:


[link]


Lényegében amennyiben nem tapasztaltatok semmilyen tünetet, valószínűleg nincs gond ettől a mennyiségtől és koncentrációtól. De ha biztosra mennél, irány az orvos.

jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tatyó válasza:

"Pontosítok: alapvetően nem veszélyes olyan értelemben, hogy nem rákkeltő vagy bármi ilyesmi, viszont nehezebb a levegőnél, ezért ha belélegzed, akkor "leül" a tüdőben és nehezen ürül csak ki, elveszi a helyet a levegőtől és ezért a fulladás veszélye fennáll. Elég jellegzetes szaga van, úgyhogy könnyű észrevenni, ajánlott elkerülni. Ha belélegzed, irány a friss levegő."


Forrás:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..



Szerintem ez itt is megállja a helyét, szóval nem kell aggódni utólag szerintem. Semmi baj nincs.

jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!