Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lenne vajon jó ötlet ez?

Nem lenne vajon jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Akadt egy nagyon jó ötletem. Arra gondoltam, hogy mivel előfordult már baleset abból, hogy valaki nem vitt magával inni és kiszáradt, meg úgy amugysem kellemes szomjasan vezetni főleg így a nyáron, hogy mi lenne ha beépítenék úgy az autókat, hogy a műszerfalról lógna egy csap és egy gomb megnyomásával automatikusan töltene a sofőrnek vizet egy műanyag eldobható pohárba.


Szerintem ez egy nagyon jó ötlet lenne. A sofőrök nem szomjaznának, baleset ebből nem lenne. Be lehetne állítani, hogy a vizet hűtse e le. Hány fokra. Akár forrást is be lehetne állítani ha valaki teázni akar mondjuk télen. Szerintem ez egy nagyon jó ötlet.


Hogy látjátok?



jún. 2. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Remélem vicc :DDD
jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Grat fiúk, hozzátok a szokásos színvonalat.
jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kb olyan, mint az előző "ötleteid" (oldalra világító fényszóró, kötelező KRESZ a szarvasoknak): oltári nagy baromság
jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túl komoly elvárás egy felnőtt emberrel szemben, hogy amikor szomjas, akkor igyon, míg nem autózik, vagy ha valamiért elmaradt, akkor húzódjon le. Az, hogy visz-e magával vizet flakonban, ahogy könnyű, vagy tankol vizet egy sokadik tartályba higiénikusan, ahogy elfelejteni könnyebb, már ne tévesszen meg, zseniális dolog egy beépített maratoni itató, szinte látom, ahogy a szalonban elismerően nézegetik a meg-megrezzenő csővéget az arcban.

Maximum egy hordozható szódagépet tudnék elképzelni, ami megy szivargyújtóról, könnyen tisztítható és iszonyat szénsavasságot tol, hogy legyen is oka az embernek viszegetni. Cabrioban elmegy kürt helyett az öblös rábüfögés, legalább félmillás extra lehetne beépítve.

jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még el se kezdődött a nyári szünet de már jössz a hülyeségeiddel megint?
jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Fantasztikus ötlet! Nem is értem,hogy a gyártóknak még miért nem jutott eszükbe...

Én hülye meg itt szopatom magam azzal, hogy hosszabb útra bekészítek magamnak valami innivalót, hogy legyen.

jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!