Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor hirdetitek a használt...

Amikor hirdetitek a használt autótokat eladásra, akkor ki szoktátok a képeken takarni a rendszámtáblát, vagy rajta hagyjátok ?

Figyelt kérdés

Ha hirdettetek már használtautó.hu-n, vagy Marketplacen, Jófogáson, stb. használt autót, rajta hagytátok a fotókon a rendszámot, vagy kitakartátok képszerkesztő programmal? vagy esetleg már eleve olyan képeket csináltatok amin nem látszik?

Utóbbi esetben megadtátok telefonon/üzenetben az érdeklődőknek, ha kérdezték?



jún. 1. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha ki van takarva, annak van oka. És ez semmilyen tisztelgés, normális ok nem lehet. Szóval simliskedés van a dologban. Csak retardáltak és c.gányok foglalkoznak ilyen hirdetéssel.
jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Amelyik hirdetésben ki van takarva a rendszám, azt értelmes ember meg sem nyitja, főleg nem kezd el telefonálgatni. Én sem, vevőként. Tehát nyilván eladóként sem takarom ki.
jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Mi értelme kitakarni? Mit tudnak ezzel az adattal kezdeni? Mármint a Jszp lekérdezésen kívül?

Mert esetleg ott lehetnek "kompromittáló" képek eredet vizsgán törött kocsiról, vagy adatok ide-oda ugráló futás teljesítményről.

jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Még a JSZP dokumentumot is feltöltöm a hirdetésbe, hogy ne kelljen az érdeklődőnek keresnie.
jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy aki kitakarja, az valamit titkol. Ezért már ennek a gondolatától egyből görgetek is tovább. Kereskedőtől sem veszek autót, mert a szart adják a jó árában. Tulajdonostól, jó állapotú, lekérdezett előéletűt, szervizben átnézettet vennék csak. Igaz, így is megszívtam már, de így a legkisebb az esélye, hogy jót veszek, jó áron. Nem csak szépet, drágán. Utána is nézek melyik típust érdemes venni stb. Ja és én sem takartam ki soha a rendszámot hirdetésnél. Nincs titkolni valóm róla.
jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szolovjov ***** válasza:
Én még sosem adtam el járművet csak vettem. De nem fogom kitakarni, ha történik ilyen.
jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rajta hagyom, semmi értelme eltakarni
jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!