Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 116i hirtelen megaradt...

Bmw 116i hirtelen megaradt folyo miatt magas volt a vizszint, belemtem, megallt az auto majd ujraindult.Tegyek valamit az autoval?

Figyelt kérdés
Nemetorszagba elek, hazafele mentem munkabol a szokasos uton, lattam h megemelkedett a patak, a napok ota esozes miatt. Belementem a kiaradt vizbe ami az uton volt, kb a kuszob alja kozepeig ert a viz. Hirtelen megallt az auto, majd par perc utan ujraindult. Megalltam az autoval otthon, azota nem tudom beinditani. Remelem nem ment tonkre a motor, de most 1 napig nem inditom be, hatha a csoda megalld. Valakinek valami otlete meg?

jún. 1. 10:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy mar tonkre is tettem az automat...
jún. 1. 10:27
 2/10 anonim ***** válasza:
:(
jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A motor felszippantotta a vizet, akkor ne várd a csodát.
jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kuka
jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy felszippantotta , de inkább a gyujtás ázott be .

Szét kellene szedni amennyire lehet és úgy hamarabb kiszárad.

jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na beindult, hagytam allni 1 orat es mukodik. Azert hagyom tovabbra is szaradni. Remelem nem lesz nagy gond. Nincs fura hangja, es fustolni sem fustol. Tobbszor inditottam es mukdott.
jún. 1. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Járasd sokáig, legjobb erre valami dugó egy városban, akkor biztos kiszárad minden benne.
jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bement volna a víz a motorba, akkor nem indult volna be többet, kuka a motor. Így lehet hogy csak egy kis vizet kapott valami csatlakozó vagy vezeték, majd kiszárad.
jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha minden oké akkor innentől több baja nem lesz.

Ha elektromos bajok jelentkeznek a biztosítékokra ránézhetsz.

jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose értettem, miért kell belehajtani a vízbe. Mivel koszos, nem látni az aljára, az 5 centi mély ezért pont úgy néz ki, mint az 50 cm.
jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!