Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vettem egy Mercedest,...

Ha vettem egy Mercedest, akkor mennyibe kerül egy gépjármű állapotfelmérés a Pappasnál?

Figyelt kérdés

Nem találtam a gépjárműves kérdéseket a fő kategóriában, úgyhogy ide raktam, remélem látja is valaki. :)


Csak mert vezérlést szeretnék cseréltetni egy frissen szervizelt autóban.

És azért volna fontos a márka szerviz, mert ott típus alapján más hibát is ki tudnak szűrni.



máj. 30. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

"fontos a márkaszerviz"


....álmodj királylány......

máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bátyja majd ha kilukadt az oldala akkor veszel egy másik ugyan olyan w124-et 200-.ba
máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"És azért volna fontos a márka szerviz, mert ott típus alapján más hibát is ki tudnak szűrni."


🤣🤣🤣

máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Márkaszerviz a legjobb hely, hogy tönkretegyek a kocsidat.
máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy szarrá oltottatok, de sajnos tapasztalatlan vagyok, s ez által nincs kiindulási pontom.

Akkor hova vigyem állapotfelmérésre, mit, vagy éppen kit ajánlotok?

máj. 31. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana ugye tudni azt az elhanyagolható információt, hogy milyen autóról van szó azon kívül, hogy Mercedes.


Azt sem ártana tudni ugye, hogy merre laksz az országban. Pappas sok helyen van.


Általánosságban elmondható, hogy az adott márkára specializálódott műhelyt vagy szakit érdemes keresni. Előbbi többségében NEM a márkaszervizeket takarja. Gondolom nem vmi újabb modell, ebben az esetben a legjobban akkor jársz, ha keresel tematikus csoportot Facebookon és ott keresel szerelőt.

máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!