Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 1.2 60 illetve 80...

Fiat Punto 1.2 60 illetve 80 lovas, és klímás vagy nem klímás generátor ugyanaz? Egyformák vagy némi különbség a 2 típus között?

Figyelt kérdés

máj. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Némi különbség mindennél van, így ezen típusnál is. Nagyjából egyforma egyébként. Ha választani kellene, klímás.
máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az, külön hozza minden rendszer. A klímás asszem 80 Amperes, a nem klímás 65.
máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az amper jó, amit írsz, erről a különbségről beszéltem. Már nem részletezek semmit az oldalon, amióta megkaptam, hogy "Csetdzsípítí vagyok"...
máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néha picit olyan bizsergető érzést tapasztalok a tüdőmön illetve orr lyukamon, mintha mentolt szedtem volna be és hirtelen az orrlyukamon is érzem ezt ahogy végig fut a mentol.

De amúgy ezt leszámítva jól vagyok.


Lehet köze ennek a mai klímagáz belélegzésem? Ez reggel volt, a tüneteket most tapasztalom.

máj. 30. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

4/4 Kérdező! Ez most hogy jön ide?


Esetleg?:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A klímagáz belélegzése veszélyes, különösen ha nagy mennyiségben került a tüdődbe. Irritáló hatással van a légutakra és a tüdőre, a légzőrendszer gyulladását és légzési nehézségeket okozhat. Szerencsére nem voltál neki sokáig kitéve, ahogy írod. Ha esetleg rosszul éreznéd magad a napokban, menj el orvoshoz. Biztos, ami biztos.


Ezt írtam nagyjából neked. Azonnal menj a sürgősségire!

máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úristen, véletlen felcseréltem a kérdéseket igen, rossz helyre írtam a választ :D

De köszönöm! :)

máj. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!