Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális az ha sebességben...

Normális az ha sebességben lehet jobbra balra mozgatni a váltókart ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , van egy alfa Romeo 159em és azt vettem észre , hogy menet közben is lehet mozgatni jobbra balra a váltókart amikor sebbességben van az autó. Nem annyira mint amikor üresben van és nem mindegyik sebbességben , például hármasban nem tudom ide oda mozgatni. Ez probléma lehet vagy normális ?

máj. 29. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy a kulissza, vagy a vältoperselyek vannak szetkopva es hip-hopp egyszer csak eltünik 1 vagy akär az összes gang... (nekem mäsik märkänäl volt meglepi, amikor eltünt a rüki emiatt)
máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, de lehet hogy sokat fog működni, aztán váltócsere vagy felújítás.
máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De csak akkor mozog ha én mozgatom kézzel a váltokart , másképp gázolásnál se mozdul meg magától.
máj. 29. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Igen, azért kulisszát és vàltót írtunk, nem váltótartó bakot. Ha mozogna a motor járásakor, akkor a váltótartó bak lenne a ludas.
máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szeretett alfáddon jelentkezik a kor illeev a karbantartás hiánya.

Nem egy dicsőség...

máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19 éves autó , ezt a dolgot most vettem csak észre és gondoltam rá kérdezek itt, más baja nincs az autónak nem tudom te honnan veszed láthatatlanba ,hogy nincs karbantartva de mind1 és nem tudom mi ebben a " nem nagy dicsőség ", mert csak egy ártalmatlan kérdést tettem fel :))
máj. 29. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Alfa? Akkor normális. Szétkopott. Csere. De ne a váltókart markolászd menet közben hanem a kormányt, vagy a csajod combját!
máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz, ha lóg akkor tényleg ki van kopva.

Szerinted semmi más nem kopik egy majd' 20 éves alfán, csak a kulissza?

Jah' mert a többit még nem vetted észre.

Pffff

máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!