Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio végsebessége 50,...

Honda dio végsebessége 50, baj van vele?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a lényeg hogy van egy Honda Dio (ha jól tudom af18) robogóm. 60ig van számlázva, viszont csak 50et megy a motor, ez mitől lehet? Rosszul van behangolva a karbi? Ha sportlégszűrőt tennék rá es arra hangolnám jobban menne?

máj. 28. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak a motornak kb. annyi a vége. Sportlégszűrő full hülyeség utcai használatra, nem véletlenül nem azzal van megtervezve a gyárban.
máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha annyi a vege miert van 60ig szamlazva? Yt-n raneztem, mindegyik megy 60at.
máj. 28. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván mivel egy régebbi robogóról beszélünk, lehet bármilyen műszaki hiba, kopott motor stb ami a problémát okozza.
máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha annyi a vege miert van 60ig szamlazva?"


Az én motorom meg 200-ig van, és mégis csak 170-et megy,és ekörül van a gyári adat is, akkor most aggódjak? Ez minden járműre igaz, amire gyárilag órát szereltek, hogy nagyobb órát tesznek rá, mint amennyit tud, hogy biztosan ne akadjon ki, ha valami elvetemült lejtőnek húzza. Az meg, hogy a youtube-on láttál 60-al menni ilyent, az egy dolog, mert nem biztos, hogy gyári a motor.

máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én piaggiom meg 120-ig volt skálázva, egy olyan 4 éve még sík úton ment 90-et, idén már csak lejtőn tudott annyit. A skála végéig soha nem tudtam és nem is akartam kihúzni.
máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Dio viszi a 60-at, kifektetem a mutatót néha, de nem hajtom. A megfelelő sebesség neki 45-50 Km/h.

Igaz az enyém 2006-os, és alig ment életében, most 4400 km-nél áll a mutató.

Probléma lehet a következő: mivel ennek a motornak nem lehet szédszedni és kiégetni a kipufogóját, a dobban lévő apró furatok eltömődnek, és lefojtják még jobban a motort. Ez is lehet, hogy nem megy annyira. Ilyenkor sajnos flex, és ki kell venni a furatokat.

aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!