Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hideg motorral nem pörög fel...

Hideg motorral nem pörög fel annyira. Miért? (részletek lent)

Figyelt kérdés

egy 2t supermotoról lenne szó. hideg motorral pörög 5-6000-et, aztán ha meleg, akkor simán felmegy 12-13000-ig.

persze hidegen nem is szoktam nyúzni, csak egyszerűen elkezd szaggatni (még mielőt hülyének néznétek, ahogy elkezd szaggatni, nem húzom neki tovább, hanem feljebbváltok). tudom, hogy "természetes", csak az érdekelne, hogy mi zajlik ilyenkor a motorban?


2010. okt. 28. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hideg motornál még rajta van a szivató,ahogy melegszik a motor úgy megy vissza._(ez teljesen természetes,de hideg motort ne hajtsad,mert hamar meghal)
2010. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az előző is mondta a szivató még megy a gázadással meg túldúsítod a keveréket.
2010. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 UM4 ***** válasza:

elindulás előtt hagyni kéne bemelegedésre időt

az a pár perc meghálálja magát a motor élettartamában

2010. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem nem automata a szivató. miután már kezd vele lefulladni, akkor leveszem, és még azután pár percig csinál(ná)ja
2010. okt. 29. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
elindítod vársz 2 percet és kinyitod a szivatót, hidegen ne rántsd rá a gázt mert elkezd szaggatni és lefulladhat
2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!