Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotorral lehet parkolni...

Segédmotorral lehet parkolni a fizetős helyeken?

Figyelt kérdés
Mert egy csomó motort látok, h (az amúgy autósoknak) fizetős helyen megáll; de a motorra nem lehet hova kirakni azt a papírkát... Akkor ott lehet parkolni motoroknak ingyen, vagy mi?
2010. okt. 28. 09:59
 1/6 UM4 ***** válasza:
61%

segédmotornak nem kell parkolási díjat fizetni

sztem autónak se kéne főleg amíg a benzin árába útépítési pénz is be van építve

2010. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A benzin árába NINCS "útépítési pénz beépítve" -már hosszú évek óta!
2010. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kell fizetni a smkp-ra.

azért nem illik elfoglalni az autósok helyét.

2010. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Motorral alap hogy járdán parkolunk.Én is úgy szoktam.Szerintem állati pofátlanság elfoglalni az autósok elöl a normális parkolóhelyet.Néha látni egy-két hülyét aki rááll a paripával egy egész kocsihelyre... szörnyű...amikor meg kocsival megyek,legszívesebben ráállnék a motorjára... mert neki nem állna semmiből felpattintani a járdára,míg az autósnak csak ott lehet parkolni ahol ki van jelölve és van elég hely.


Így fizetned sem kell.Bár alapvetően azt sem tudom h autóval is miért kell egyáltalán fizetni a parkolásért.Főleg ha semmilyen szolgáltatást nem nyújtanak érte!!!!(Őrzés,figyelés stb például).

A területért kell fizetnem?De ŐK mi alapján kérnek pénzt egy olyan területért ami KÖZTULAJDON?

20 éve még nem volt ilyen...


A második kommentelőtől kérdezném,aki szerint már nem fizetünk a benzinbe útalapot,hogy akkor miért olyan horribilisen magas az ára????

2010. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!


a fizető parkolókat én sem értem... :S már hallottam olyat, hogy eltörlik majd, de sztem ez csak kósza hír... :/

pedig nagyon tudnám értékelni!

2010. okt. 29. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Segéd-motorkerékpárral, motorkerékpárral lehet parkolni a járdán, de csak úgy ha a gyalogos forgalmat nem zavarja. Új kressz!
2010. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!