Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell valamilyen papír, ha más...

Kell valamilyen papír, ha más autójával megyek külföldre?

Figyelt kérdés
Egy közeli rokonom adja kölcsön az autóját egy ausztriai kiránduláshoz. Vezetéknevünk és lakcímünk is egyezik. Kellhet valamilyen papír ennek ellenére az osztrákoknál avégett, hogy igazoljam az autó jogos használatát? Itthon sose volt gond, amikor igazoltattak ezzel a kocsival, mindig rájöttek a rendőrök, hogy családon belüli az autó...
2010. okt. 27. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Külföldi biztosítás tuti kell, haver pont most szívta meg, kint balesetet okozott. Ezt a köt. biztosítója meg tudja mondani. Az autó az én nevemen volt és rajtam követelték a külföldi eljárás díját. Szerintem az autóhoz egy sima kölcsönadási két tanúval elegendő, de nem vagyok full biztos benne.
2010. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 t601s ***** válasza:
16%
EGY MEGHATALMAZÁS V. KÖLCSÖNADÁSI SZERZŐDÉS NEM ÁRT HA A ZSEBBEN VAN !! A KÜLFÖLDI BIRSÁGOK ELÉG MAGASAK ÉS EUROBAN VANNAK,NEM ÁRT HA VANNAK EZEK A PAPIROK HA *UZIZNÁNAK !!
2010. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves 69%-os, ez a második válaszod, amit látok ma. Nem gyanús, hogy a caps lock-od be van kapcsolva? :D
2010. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 t601s ***** válasza:
9%
ÉS HA BE VAN?? MI KÖZ HOZZÁ??
2010. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelek.
2010. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért nem ártana egy kis netikettet olvasod, mert csak azt veszed észre, hogy előbb-utóbb mindenhonnan kitiltanak, csak mert tirpák vagy, ha más figyelmeztet.
2010. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 t601s ***** válasza:
Így megfelel?Amugy ha nem bunkó módon szóltál volna én sem bunkó módon válaszolok !!
2010. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A "kedves"-el voltam bunkó? Tényleg, mekkora bunkóság...


Na mindegy, te dolgod.

2010. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 t601s ***** válasza:
Amugy kösz hogy szoltál !!
2010. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!