Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tippek hogy miért nehéz...

Tippek hogy miért nehéz behúzni a kuplungot?

Figyelt kérdés

sziasztok, lécci segítsetek, az a problémám hogy nagyon nehezen jár a kuplung apám simsonján kisujjammal be birom húzni az én simsonomom meg olyan nehéz hogy 5-6 szor behúzom aztán elis fáradok nagyon nehéz be húzni

már meglett oljaozva de gondoltam rá hogy megint megolajozom de valami más miatt nem lehet nehéz behúzni? szerintetek?


2010. okt. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy olajoztad be?

Mert ha csak a tövénél,az annyi mint halottnak a csók.

Ki kell akasztani és és föntről fecskendővel olajat kell a bowden és a tok közé,addig amíg alul ki nem kezd folyni.

Ez tuti jó kell h legyen.

Ha nem segít,akkor vegyél egy új bowdent,kb 1000 ft.

2010. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2010. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy állíts lent a kuplungon, az olaj beöntő nyílás körül , kicsit lejjebb lesz egy másik csavar, azt kicsavarod és egy 10-es kulcssal állítasz rajta.

De talán jobb lenne ha megkérnél valakit, aki ért hozzá.

2010. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 haverka ***** válasza:
tegyél egy kis WD40-et a bowdenházba vagy szereld le és ásztasd be és utánna olajozd be szerintem így jó lesz nekem segített :D
2010. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!