Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van e hátsó sebesség a forma...

Van e hátsó sebesség a forma 1-es autokban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 10:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

12:04!Minden Forma 1 autóban van hátramenet 1989-ben és ma is. Itt egy 2010-es videó. Nézd meg és tátsd el a szádat! 0:58-tól érdemes nézni, íme:

http://www.youtube.com/watch?v=oqGXm-Fr2vo&feature=player_em..

2010. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

13.40

ez bemutató. nem verseny ;)

2010. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A válaszra itt olvasható megoldás: FIA szabályok, ami szerint kell hogy legyen. (Az más kérdés, hogy szokták-e használni, vagy hogy mennyire gyakran)


[link]



Amúgy szerintem hülyeség 10 éves videókkal és bemutatókkal megindokolni valamit. Ennyi erővel a Forma 1-es autók lehetnek 2 ülésesek is, hiszen tudnánk arra is videót mutatni....

2010. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15:07. Szerintem te a 12:04 spanja vagy. Én belinkeltem két videót, melyek egyenként is tökéletesen megválaszolják a kérdést, együtt pedig abszolút. Erre te belinkelsz egy angol nyelvű szöveget. Nem mindenki olyan okos angolul. mint te. Úgyhogy kérlek fordítsd le!
2010. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
bocs, 15:27
2010. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha már ilyen mélyen belemerültünk a témába...

Egyszerűen gondolkodjunk> a forma1 az autósport csúcsa> a haladást képviseli> ilyen autók alapján tervezik a jövő modelleit> ...

Ezek után el tudod képzelni, hogy elkészül egy Forma 1 autó

hátrameneti sebességfokozat nélkül? Amúgy is szükséges, hiszen a versenypályán adódhat olyan vészhelyzet, amelyből kizárólag egy hirtelen tolatás mentheti meg az embert. A forma 1 autók szükséges része a tolató sebességfokozat, de nem nagyon használják, mert egyrészt nem indokolt, másrészt nem erre tervezték a finom szerkezet, ezért nem használ neki.

2010. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Látszik hogy óvoda van...Ralf Sumi egyszer tolatott verseny közben a BMW-Williamsel...
2010. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Tudni tudnak hátramenetet, csak nem használhatják, mivel ha hátramenetbe kapcsolnak egy edzésen vagy versenyen és elindulnak, abban a pillanatban kizárják őket a versenyhétvégéről. ;)
2010. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"...vagy versenyen és elindulnak, abban a pillanatban kizárják őket a versenyhétvégéről."


Jah! Falról hogy jön le, te! Kiszáll és megtolja?


Mint már írtam, külső segitséget nem vehet igénybe. Vajh' minek van hátramenet ha a használatáért kizárnák???


1001 szitut lehet látni minden évadnál, amikor elakad és rükiben jön ki belőle!


Persze, biztos hülyék a tervezők és csak a hecc kedvéért rakják be azt az egy +fogaskereket...

2010. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!