Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van erre valami jogszabály,...

Van erre valami jogszabály, hogy a vezetési díjjat nem az oktatónak kell adni?

Figyelt kérdés
Ahova én járok csak az autósiskola irodájában lehet befizetni és számlát kapok róla. Ismerős meg az oktató zsebébe adja es semmi papírt bizonylatot nem kap róla, hogy befizette és aggódik emaitt hogy ez így ok-e. Úgy tudtam hogy 2023 jan.1-től van ez hogy nem az oktatónak kell közvetlenül fizetni, de nem találtunk erre semmi szabályt, rendeletet. Van ilyen szabály?
márc. 12. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, amikor az első jogsimat csináltam, oktatónak adtam, de a forgalmi vizsga után hozta az áfás számlát AZ ÖSSZES óránkról. A másodiknál az iskolának utaltam egyben annyit, ami rutinvizsgáig elég, meg az online órafoglaláskor még többet, ha az adott keret elfogyott, és az iskola abból intézett minden vizsgajelentkezést stb.-t. Ezt helye válogatja.
márc. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!