Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 enduro, miért...

Simson s51 enduro, miért nincs húzóerő?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt vettem észre szeretett motoromon, hogy nem "húz" annyira mint eddig, nincs akkora erő benne, illetve lasabban gyorsul + magasabb kicsit az alapjárata. Elvittem szerelőhöz: azt mondta a motor szimerinjei vannak tönkremenve és valahol levegőt kap. A karburátorja mióta nálam van a motor (3 hónap) nem volt kitisztítva és arról sem tudok, hogy az előző tulaj tisztította e.

Arra ennék kíváncsi, hogy találkoztatok e már ilyennel és mi a valószínűbb a hiba okára?

Másik problémám a hátsó fékkel van, egyre gyatrábban fog (lassan szinte nem is fog) aki tudja irja meg hogyan kell állítani rajta, hogy erősebb legyen.

kösz előre is


2010. okt. 25. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Karbit kikell pucolni meg bekell állítani rendesen, levegőszűrőt se ártana megnézni + gyertyát. Fék meg egy betét csere és sztem jó is.
2010. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszia választ

Levegőszűrő most lett cserélve.

Féknél szerintem is fékbetétcsere, az menyibe kerül kb? és mennyi a szerelési díj

A karburátort kitudom én is puculni, vagy vannak benne tömitések stb amit eltudok szurni, vagy az összeszerelést?

Mert ha igen, inkább szakemberre bízom, mert nemakarom elrontani.

Annak nemtudod mennyi a szerelési, takaritási ára?

üdv

2010. okt. 26. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Új fékbetét kb. 1300-1600ft. Karbit meg ha nemfigyeled meg rendesen mi hova való akkor lehet nemtudod összerakni. Ha van olyan ismerősöd aki jobban ért a szereléshez mint te akkor hívd el vmikor és együtt csináljátok. Ő elmagyarázzza (remélhetöleg) a dolgokat és így vmennyire már tudni fogd ha legközelebb szétkapod. Szerelési díjakat nemtudok mert nemjárok szerelőkhöz és az am is mindegyiknél más-más.


[link]


[link]


Itt találhatsz pár hasznos dolgot ha a továbbiakban akadna vmi problema a mocival.

2010. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

akkor ezekszerint a karburátor van bekoszolódva, nem a motor szimeringgel van gond.

üdv

2010. okt. 26. 18:49
 5/6 A kérdező kommentje:
tizisztor alapja volt szar és emiatt nemvolt erő
2010. nov. 13. 19:42
 6/6 anonim válasza:
De ha a fékbetét sem segít akkor viszont kelleni fog egy másik kerék, ami nem olcsó újonnan!
2011. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!