Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés ideje alatt le szoktad...

Vezetés ideje alatt le szoktad zárni az összes ajtót belülről?

Figyelt kérdés
febr. 26. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem szoktam ezzel foglalkozni, még soha nem akarta senki rám nyitni az ajtót.
febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Igen, 99%ban mindig bezárom magam, a másik autóm pedig magától bezárja magát. Sokkal jobb így nekem. Főleg a csomagtartó miatt, de pl youtube-on is láttam olyan prank-et, hogy valamelyik nagyon vicces beül random egy autóba, majd kiszáll a másik oldalon... Nekem az ilyenekhez nincs idegrendszerem. Ja, balesetnél automatikusan nyílnak az ajtók.
febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem és még jó időben nem kondit használom, hanem lehúzom az ablakot.
febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 megnézném hogy ül be az autómba úgy hogy kis szeretne szállni a másik oldalon akkor éppen ott ülök, :D de ha nem ülnék ott akkor is tornázhatna át a középkonzolon.
febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de 3 hete egy demens alkesz be akart szállni, mikor este félreálltam, hogy megnézzem a telefonom. Elég ilyesztő volt. Sajnos az enyém nem zár le,de ezek után nem butaság ez a funkció.
febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Használd az öklöd 15ös. Vagy tegyél be egy gázsprayt.
febr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A sajátban nem, cégesben automatán zár, így igen.
febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!