AM jogsi mikor lesz meg?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Nagyon nem lehet megjósolni, hogy mennyi idő lesz, mert ez csak az iskoládon, meg rajtad múlik.
4 óra járműkezelést írnak elő, ami a rutinpálya, ez 2 alkalom, 2x50 perc alkalmanként, majd vizsga.
Ha ez megvan, és jól is megy, nem kell plusz óra, akkor vizsga, itt szokott lenni egy olyan szabály, hogy a vizsga időpontja előtt, legalább 10 nappal már be kell fizetned a vizsgadíjat a közelekdésfelügyeletnél, és biztos ami biztos alapon legyen nálad KP, mert van ahol nem tudsz kártyával fizetni.
Ezután megint csak az oktatókon múlik, hogy mikor mehetsz városba. Én Fehérváron csináltam tavaly a nagymotort, és ott egy házaspár női tagja felügyelte a rutint, a pasi meg vitte 2-esével a városit. Sokan voltunk, és eléggé döcögősen ment, még tavasszal egy nyaralást is beütemeztek, addig a rutin teljesen le is állt. A 6 óra előírt városi vezetést 3 alkalom alatt le lehet pörgetni, de a hozzá rendelt 100km már kérdéses. Én mindig nagy forgalomban, és esőben mentem, ilyen 20 km-eket mentünk a 2 óra alatt, elcsaltak valamennyit, de még így is vennem kellett plusz órát.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!