Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban agyrém az alfa romeo 156?

Valóban agyrém az alfa romeo 156?

Figyelt kérdés
Elég sok olyan hírt hallottam hogy az alfa 156 még a gatyádat is leeszi az állandó szervizelés miatt. Tényleg ilyen sűrűn van gond vele?
2010. okt. 24. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

azért szidják mert olasz autó, csak ugye még nem tapasztalták, hogy milyen jó. sok hülye olvas 1-2 cikket és egyből leírja az autót. ez olyan mintha kibeszélnél valakit :S

de KIVÁLLÓ AUTÓK!

2010. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
és ha figyelszrá, jó kis kocsi lesz, és szervízbe se kell sokat járni
2010. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az én autómat is lefikázta a totálkár:)pedig marhára meg vagyok vele elégedve.Szerintem a tulajok véleménye a mérvadó!Azóta is utálom a Vinkler Robit!
2010. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Az idióta német tulajok mondják akiknek még az életben nem volt ilyen.. Tudod fosvágen a király!!! :D
2010. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
nem kötözködésből, de W-vel írják. Winkler.
2010. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
32%

lehet hogy a kinézete nem rossz

de az összerakása nem túl minőségi

2010. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó: neked meg a fogalmazód nem valami kiváló.


pfff bzmeg.

2010. dec. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 206-om van azt is leszólta mindenki mert "francia" és mert "Peugeot" .. érdekes hogy fél éve nálam van és még csak meg sem nyekkent pedig már 9000 km-t mentem vele azóta.

Én a helyedben nem adnék mások véleményére. Persze vannak olyan autók amik lepusztultak és vannak amikre vigyáztak. Ennyi a titka az egésznek. Lehet hogy épp kifogsz egy széttiport alfát és szidod életed végéig és soha többet nem veszel azt. De lehet hogy épp az ellenkezője történik majd.


Remélem azért tudtam segíteni.


Üdv.

2010. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
MInden autó elromlik de ha valki vigyáz rá és elvégzi a kötelezöket akkor nagy gond nem lesz!Jahh és nem kitaposni a lelkét!
2010. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, hát az eddigiek mind jogosak, sok baj nem is lehet vele, csak amikor tankolni mész, akkor támaszkodj majd meg, hogy el ne ájulj a fogyasztástól, de ha óvatosan bánsz vele, néhány literrel elmegy.
2010. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!