Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 1 milliós autóval wolt...

Megéri 1 milliós autóval wolt futárkodni vagy inkább érdemes venni egy olcsóbbat helyette?

Figyelt kérdés
febr. 13. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Autóval wolt már nem éri meg. Vicces cím pénzek vannak július elseje óta. Már vegyél példának egy 5km-es címet amire jó esetben add 900ft-t. Kimész nincs a környéken étterem, így jössz üresen vissza, az 5km-ből lett 10. Ez mellé még jön az autó amortizáció stb. Meg szánalmas hogy a szomszédba vitt mekis krumpliért többet add, mint azért amikor 4zsugor vizet, kólát vittem távolabbi pontra.


Inkább akkor foodráz..


Illetve biciklivel jobban megéri, úgy hogy csak esőbe használsz autót.



Tapasztalat autóval kezdtem a woltot mikor még lehetett vele keresni, aztán áttértem bicora, mert eléggé költségesre jött ki a dolog.

febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!