Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autótípusok, változatok...

Milyen autótípusok, változatok a legkelendőbbek a tolvajok közt és melyek a legkevésbé?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább a drágább új autók pl.: Merci, Audi, BMW
2010. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Zsaru vagy? Mert a kérdés kínos sokaknak.
2010. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az AUDI,BMW,Merci.Wolkswagen.Opel,van akik alkatrésznek lopják el.Aki sok alkatrész árul a vásárban,ott keresendő.Láttam valaha messziről az ilyeneket fényképezték,biztos zsaruk voltak,mert igyekeztek a pasit is belevenni a képbe.
2010. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vasalo11 válasza:

Passz mai világban mindent visznek nem válogatnak szerintem

ha bmv akkor azért ha lada akkor meg azért xd

2010. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A VW Golf 4-et viszik, mint a cukrot...

Egyrészt a legtöbben eléggé akacsony szintű biztonsági berendezések vannak, másrészt meg olcsósága miatt elég sok van belőle, tehát nem olyan feltűnő, mint egy Merci, vagy egy BMW...

Miért tetted fel ezt a kérdést?

2010. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

12.04

Nem vagyok zsaru. Szerintem sokakat érdekelhet,így engem is, mert nem mindegy azért, hogy milyen szájízzel hagyja magára az ember az autóját.

2010. okt. 24. 20:54
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként apám is mondta régebben, hogy a német nagykocsik és a VW Golf sportváltozatai nagyon kelendőek.

Azt mondta, hogy szerinte a skandináv kocsik azok, amik viszonylag védettebbek ilyen szempontból.

2010. okt. 24. 20:59
 8/9 anonim válasza:
PL.: unokaöcsém BMW-je 12 éves, Könnyen hozzájutott, szereti ezt a márkát. Kilopták a bal külső tükrét fényes nappal, na ekkor szembesült az árakkal csak a tükör 80.000.- szerinted?! Kérdem én mért lopnak autókat? És kérdezed te milyen márkát? Kinek mire van pénze, hogy megérje ellopatni!
2010. okt. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez egy totál idióta kérdés
2010. okt. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!