Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A légzsák az autóban tényleg...

A légzsák az autóban tényleg ki tudja törni a fogad, meg eltörni az orrod?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valakitől, nehéz elképzelnem hogy egy olyan dolog aminek a védelem a feladata így eltorzítaná az arcod, kérem valaki nyugtasson meg, hogy ez nem igaz, azóta nem a balesetektől félek, hanem a légzsáktól, ha 100-al megy valaki aki mellett ülök és kikanyarodik elénk egy autó akkor màr egyből az arcomat takarom a légzsák miatt. Ha tényleg ekkora kárt okoz akkor ha lesz autóm kiszerelem belőle..
jan. 27. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hogyne, minden okos, élelmes proletár tudja, hogy mind a légzsák, mind a biztonsági öv nem hogy teljességgel fölösleges, hanem egyenesen életveszélyes is. Így aki biztonságban akarja tudni saját magát és a családját is az ezeket kikapcsolja, kikötteti, kivágja, kiszúrja és akkor nyugodtan aludhat, hogy mindent megtett azért, hogy a 25 éves F Astrája a lehető legbiztonságosabb legyen.
jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Vajon melyik a rosszabb, ha kitörik egy fogad vagy a felsőtested kirepül a kocsiből, gyomorszájtól lefelé meg bentmaradsz a kocsiban a kormányba akadva?

Ahogy írták, biztonsági öv+légzsák. Nem a hülyék találták ki, így a legjobb

jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*vagy ha lefejeled a kormányt
jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Alkar repedést okozott a légzsák..

jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem, nekem az övvel abszolút de semmi problémám, kiskoromba vágta a torkom, de az mellékes, mindig bekötöm magam mert csak úgy érzem biztonságba magam, de pl egyszer láttam egy videót is hogy kipróbálták hogy a légzsákok milyen magasra repülnek, amik oldalt voltak szinte semennyire, ami a vezető ülésnél az kb 5 méter magasra, na de az anyós ülésnél lévő vagy 10 méterre, a legbrutálabb légzsák az anyós üléses, nem is értem… ha nincs légzsák, tudomásom szerint nem fogok kirepülni, csak ha nem vagyok bekötve, ha valóban nem töri ki az összes fogam elől, akkor semmi gond nincs, mèg igazából ha az orrom törne sem érdekel annyira, hiszen visszateszik a helyére ha nem törik szilánkosra, de a fogaim valahogy úgymond egy gyengém, nem szeretném elveszíteni őket egy baleset miatt, egyébként sztem majdnem mindenki koccan 1-2 szer élete soràn, ha 10 évig vezetek lehet velem is előfordulhat, akár nem a saját hibámból, tudom azt is hogy egy kis koccanástól nem nyílik ki, de az autópályán ha 120-al megyek és ugy koccanok az màr más. Meg ami miatt még aggódom ha valami maradandó heget okozna az arcomon, jó tudom, járulékos veszteség, torz pofával is lehet teljes életet élni, de szeretném megőrizni az arcomat, érdekel a kinézetem, még akkor is ha mulandó
jan. 28. 22:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor mégegyszer…szerinted melyik veszélyesebb az arcodra a légzsák vagy a kormány lefejelni?
jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
120-szal nem lehet "koccanni".
jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kerdező, a legzsákok nem repülnek. Azok fixen be vannak építve.

Hidd el, hogy a csini pofid úgy marad egy baleset utan a legcsinibb, ha azok nyilnak, ha kell. Nekem egy kamion vegignyomorgatta az oldalát a kocsinak, de nem nyilt legzsák, mert nem kellett neki nyilnia. Ha már kell, akkor ugy jarsz jobban.

Ha megstukkolod a kormanyt akkor 73 plasztikai műtét utan sem leszel balkiralynö...

jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as, majd veszek a kormányra ilyen pàrnákat :D, na csak vicc volt, jó igazad van, nyilván a légzsák a jobb megoldás, meg ha nagy baleset van es törik az orrom meg a fogam, nyilvàn ez a legjobb opció, ha ennyivel megúszom.
febr. 1. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!