Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200. 000-ig ajánlanátok autót?

200. 000-ig ajánlanátok autót?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy autót, de sajnos kicsi a keret. 20/l vagyok. Tudnátok ajánlani, hogy milyen autót tudnék venni 200.000-ből vagy esetleg linkelnétek képet? Nagyon szépen megköszönöm a segítséget! Minél tőbbet írjatok, ha tudtok! Köszönöm
2010. okt. 23. 13:52
1 2
 11/17 Kuko ***** válasza:
Szia sajnos igen kéne én mikor a 125 motoromat vettem meg én a helyi szerelőt hívtam el egy 10est kért még én egyeztem a faszival öö körbe nézett mindent és azt mondta figyelj tudom nagyon akarod de én látok benne pár hibákat amikor te nem biztos mutogadta én tényleg nem láttam és öö elmagyarázta ezek a hibái mennyibe kerül bla bla végül megvettem kitoltam és mondta a szerelő ezzel haza jöhetsz annyira olyan baja nincsen öö ment autóval én mentem motorral nagy gond nem volt mert mondta mennyibe kerül az alkatrész de ha nincs ott lehet mai napig nem csináltatom meg és beránt valamelyik fát megcsókoltatni!Tudom sajnos kezdő vagy ilyen téren már bocsi hogy így mondom tudom a mai világba a 200000Ft nem sok pénz és tudom egy dolgozó embernek sok idő össze kuporgatni és igen ahogy mondták többen sokba kerül az mellett ha egyedül élsz rezsi bla bla na mind1 nem akarom elvenni a kedved sok sikert kívánok a vásárláshoz és én is egy szuzukit ajánlanék szard le hogy ki mit gondol elvisz minden hova ahova akarod csak tankolni kell de én még a dieseles autót is megnézném tudom azzal több a baj mert télen nehezen indul de mégis kevesebbet eszik havonta na mind1 sok sikert kívánok és mielött megveszed szerelőt vigyél és probáld ki és azért jó a szerelő mert lány vagy és a lányokat már bocsi hogy így mondom de hamarabb átvágják mert látják rajtad hogy nem értesz hozzá ezért kell a szerelő de már megint rengeteget írtam úgy hogy vigyázz magadra és ha az uton megelőznek haggyad hagy menjen nem kell bravuroskodni meg stb az öö veséjét várják olyan kor a kroházba nekem is van egy autóm skoda fábia 1.2 amikor megszoktak előzni mindig mondom nyomjad Guszti várják a vesédet mondjuk nem nagyon szoktak mert nem vagyok az a totojázos na mind1 már megint eltértem a lényegtől szoval sok sikert és vigyázz magadra! Szia
2010. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon - nagyon köszönöm a segítségedet és a jó kívánságokat is! Megpróbálok találni valakit aki eljön velem. :) Te is vigyázz magadra! Szió
2010. okt. 23. 16:02
 13/17 anonim válasza:
warburg zsiguli trabant
2010. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14:57 vagyok. Ha budapesti (Budapest környéki) vagy, akkor szívesen elmegyek veled megnézni, kipróbálni, megvenni a kiszemelt autót!
2010. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 vasalo11 válasza:
Ha 200bol akkarsz autot venni akkor én ajánlanám a citron bx et vagy a 405peugeot 1.9dizelben elnyühetetlen igaz peugeotnál hengerfej tömitést 470ezer km nál cserélnem kellet de az semmiség nagyon jo és kényelmes autok
2010. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

egy suzuki swif, nekem is az volt 1-nek és semmi bajom nem volt vele, mert ugye japán.

pár link:

[link]


[link]


[link]


Sok sikert a vásárláshoz! (franciából csak citroen, nissan-t nemszabad, japánok a legjobbak, olaszok is jók, németet nem ajánalnám, és még ami jó az a seat, de az drága)

2010. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Citroent pont ne, az annyit zabál a szervizen, hogy ez csak na...tapasztalat. De szerintem korai..inkább várj pár évet és vegyél normális kocsit.
2010. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!