Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófelvásárló cégek mennyivel...

Autófelvásárló cégek mennyivel fizetnek kevesebbet az autóért?

Figyelt kérdés
el szeretném adni az autómat mert jelenleg eléggé hamar kellene a pénz amit kapok érte. 3 hete hirdetem használtautón és marketplacen, de semmi. a 3 hét alatt senki nem érdeklődött irénta. lejjebb vittem az árát 300 ezer forinttal, ennél olcsóbb ebből a kiadásból szinte biztos nincs, és az állapota is szép. elgondolkoztam hogy megkeresek kereskedőket akik felvásárolnak autókat, de attól félek hogy sokkal sokkal kevesebbet adnánk érte, de jó lenne ebben a hónapban eladni, vagy maximum a jövőhónap eleje közepe felé. valaki adta el az autóját így? mennyivel kevesebbet kapott érte mint pl a többi azonos típus amit hirdettek?
jan. 11. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutass egy linket
jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyságrendekkel
jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hirtelen nem tudok linket, beírtam hogy autófelvásárlás és mellé a városomat. de sok kereskedőnél is látok olyat hogy azonnali készépénzes autófelvásárlás
jan. 11. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Az autódról!!! 🤦
jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es, beírtam hogy autófelvásárlás, kiadott elég sokat, pl ez


[link]

jan. 11. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 4.-et.
jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyivel csak tudnak, annyival ajánlanak kevesebbet.


A most kiírt áradnak a felénél-harmadánál ne számíts többre autókereskedésnél.

jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ősszel árultam az enyémet 3 250000 ezerért ami így is alja volt a kínálatnak.Azt írta a kereskedés hogy átvizsgálás után max 2.5-öt ad érte.Úgxhogy hagytam az egészet.Így számolhatsz te is.
jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!