Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a2 jogosítványom lesz...

Ha a2 jogosítványom lesz akkor elvileg tudok olyat csinálni hogy egy yamaha mt 07 motort legyengítek a2 szintre tehát 35 kw-ra. Szerintetek ez megéri? Mert ha lerakom a-ra kiveszem a folytást és már mehetek is.

Figyelt kérdés
Ha ezt megcsinálom hova kell menjek hogy hivatalos legyen? Okmányiroda? Hogy ugye legális legyen a2 motorként.

jan. 8. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak hivatalos márkaszervizben csináltathatsz ilyen lefojtást

[link]

jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint a gyári specifikáció számít, azon változtatni nem lehet. Hiába fojtod le és hiába lesz gyengébb, azt forgalmiba nem fogják beleírni. Ezzel szerintem az NKH-t kellene kérdezni, mert tudjuk jól, hogy hogy mennyire kacifántos az ilyen jellegű dolgokra vonatkozó jogszabály, de ráadásul az NKH állomások is mindig mást mondanak, meg mindig találnak itt egy kifogást, ott egy precedens esetet, aztán végül soha semmi nem úgy megy, mint kéne. Ennek folytán szerintem minket kérdezni felesleges, mert kizárólag az lesz a biztos, amit nálad a helyi NKH-sok mondanak. Sőt, még az sem igazából, mert most mondanak valamit, 2 hónap múlva meg mást... ilyenek ezek.
jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat csak kíváncsi voltam lehet e ilyet de akkor nem valószínű .
jan. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!