Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lédig motorolaj ami az...

A lédig motorolaj ami az autószerelőnél van olcsóbbra jönne ki nekem mint ha én viszek 5 literes kiszerelésű olajat?

Figyelt kérdés
Motul olajat használok már majdnem négyezer egy liter ha én veszem, de azon gondolkoztam, hogy nem lenne-e olcsóbb ha az autószerelő száz literes hordójából adna nekem.

2023. dec. 22. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a szerelőt kérdezed meg?
2023. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tőle függ. Csak úgy lehet nem is ad. Ha ad is, ki tudja, hogy mennyiért, hiszen a marketing azt diktálja, hogy a kuncsaftoknak adja olcsón, nem pedig annak, aki utána elviszi és lecseréli magának. Normál esetben a literes árát szokás kiszámlázni az olajnak, ha hordóból pumpálják, de itt ugye képbe jönnek esetleges kedvezmények, például azért, mert nem csak elvinni akarod, hanem ők végzik el a cserét is.
2023. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az autószerelő mindig a legolcsóbbat rakja bele, mert keresni akar, ebből él. Amúgy meg simán jó egy parnalub is, ha az kevés akkor total classic, 2000 ft per liter, ennyit rá kell szánni.
2023. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 Az autószerelőnek nem az a legolcsóbb, mint neked, átlagos felhasználónak. Neked, mint átlagos felhasználónak, a "legolcsóbb" egyenlő a "legszarabbal". De az autószerelőnek nem, szóval ne mondj ilyet, hogy a legolcsóbbat rakja bele, mert ez úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy a legszarabbat rakja bele. Ami nem igaz.


Most sem cégnevet, sem olajmárkát nem fogok mondani szimplán a személyes érdekeim miatt, viszont az egyik leghíresebb, világszinten piacvezető olajmárka forgalmazása és értékesítése Magyarországon egyetlen cég kezében van, nekünk ezzel a céggel közvetlen kapcsolatunk van és így sokkal olcsóbban jutunk ehhez az olajhoz. Nekünk ez a legolcsóbb, ezt adjuk, de minőségben meg felsőkategória.

2023. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 francokat. Neki az az érdeke, hogy a legolcsóbbat tegye bele, és kiszámláz 2x annyit, a bárdinál unixnál van kedvezményük akár 50 % is, betölti a gagyi olajat és azon is keres, a munkadíjból már nem elég megélni. Nem értesz hozzá.
2023. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem kettőnk közül még mindig én vagyok a szerelő, de oké. Te biztosan jobban tudod. 🤡
2023. dec. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok ha nem zavar. És igen, jobban tudom de nem fogok karácsonykor egy ilyennel leállni. Kellemes Ünnepeket sziasztok! Választ nem olvasok el.
2023. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Peeersze hogy nem olvasod el. :D Eddig is itt voltál, eddig is olvastad, eddig is válaszoltál, ezután sem fog változni semmi.


Ja és Karácsony holnap-holnapután van. Ma nincs Karácsony.


Egyrészt ne ide járj hazudozni, ha autószerelő lennél, akkor nem hirdetnéd, hogy szar olajat használsz.

Másrészt ha tényleg az lennél és szar olajat használnál, az a te saját hibád lenne. K*rva jó üzleteket lehet kötni forgalmazókkal. Ezt te nyilván nem tudod, mert nem vagy autószerelő, nem is értesz hozzá, csak Szenteste (NEM KARÁCSONY) napján itt jártatod a szádat és próbálsz beleröfögni valamibe, amihez közöd sincsen.


Még mindig 🤡

2023. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!