Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó nézegetésben vagyok,...

Autó nézegetésben vagyok, szeretnék fiatalabbra váltani, most egy jetta V-m van 2005-ös 1.9pdtdi?

Figyelt kérdés
Szeretnék fiatalabbra váltani, golf 6-ra gondoltam, dizelt, 1.6crtdi vagy 2.0crtdi? Véleményeket szeretném erről a motorról, tipús hibák?
2023. dec. 21. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát annál szinte bármi fiatalabb.
2023. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tele van a net mindenféle véleménnyel.
2023. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben a generációban 1.6 porlasztók döglenek és jó drágák, 2.0-nak meg a magasnyomású a gyenge pontja. Inkább a 2.0-t ajánlanám, CFH motorkódokat. Viszont vásárlás után rövidesen számolj rá, hogy magasnyomásút fel kell újítani, vagy ha hosszú távra tervezel, CP3 átalakító szettet ajánlom. (Ha húzni-halasztani akarod, a gyári CP4 úgy jelzi hogy döglődik, hogy a gázolaj szűrő házban lesz több fém reszelék, azokat kéne számolgatni olajcserénként (kb 5 darabig normális, ha hirtelen sok, akkor azonnal magasnyomású csere, különben telenyom ezzel mindent tanktól porlasztóig és az nagyon drága). Olajpumpa szíjat is érdemes cserélni, ha nem volt még, olyan 250e km körül.
2023. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!