Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen extrák vannak a kocsidban?

Milyen extrák vannak a kocsidban?

Figyelt kérdés
Valamint mi az ami számodra hiányzik?

2023. dec. 14. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Alap felszereltseg, semmi extra. Egy dolog hianyzik ami nincs az alapban, az esoszenzor. Elozo automban volt. Ami volt meg az elozoben komolyabb hifi, klima, radar, xenon, holtter figyelo, stb. Mostanibol ezek nem hianyoznak, nem kellenek mar ilyen uri huncutsagok. Klima nyilvan az alap resze, mukodik is, de nem hasznalom, csak 2 hetente bekapcsolom 2 percre hogy jarjon benne a gaz.
2023. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valódi full full extrás. Multi céges nagyfőnök kocsija volt 2 évig, majd megkoccolta parkolóban a hátsó lököst és eladta nekem. Vannak amiket nem is használok benne soha de a fullos masszázs bőrülés és a hifi ami benne van az minden megér.
2023. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az enyemben van szervo, taviranyitos kp zar, elektromos ablakok, bluetooth, kormanyrol vezerelheto radio, tolatokamera, tolatoradar hatul, elektromos tukor, automata valto, klima, tempomat, legzsakok, guminyomas ellenorzo rendszer, fedelzeti computer. Tobb nem jut eszembe es azt sem tudom manapsag mi szamit extranak, mert pl elektromos ablak mindegyikben van, kozpontizar is.


Ami hianyzik az egy apple carplayes radio nagy kijelzovel, igy nem kellene a telefonotartoval kinlodnom mert razkodastol mindig kilazul. GPSühez hasznalom a telefont, ezert lenne jo apple carplay.

Ezen kivul jo lenne futheto szelvedo es taviranyitos inditas vagy legalabb gombnyomasos inditas, hogy telen be tudjam inditani es lezarni par percre indulas elott annelkul hogy aggodnom kellene hogy valaki kiramolja ameddig a hazban vagyok.

2023. dec. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fűthető szélvédő, na az jó dolog. 4 éves kisautóm van, igaz, nem automata, de ha minden működik rajta, az nekem elég.
2023. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mai szemmel nézve semmi különös, de ha úgy nézzük, hogy '85-ös évjárat, akkor ahhoz képest elég jó. Elektromos ablakok, elektromos visszapillantók, 7 ponton állítható vezetőülés (felpumpálható deréktámasz), kormánymagasság állító. Sajnos légkondi csak a '87-es facelift után lett, de hamarosan beszerelésre kerül.
2023. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden, a hűtött ülés meg a motoros kormányoszlop a vége, addig minden. Jaguar XF.
2023. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!