Miért csinálja ezt a fejegységem?
Figyelt kérdés
Van az autómban egy régi panasonic cd lejátszós fejegység. A mai nap arra lettem figyelmes hogy csak a mélyláda szól hátul, a többi hangszóró nem. Kivettem a fejegységet meg ütögettem finoman a tetejét és megszólalt a többi hangszóró is, de amint vissza tettem a helyére ismét nem szóltak…2023. nov. 23. 15:43
1/2 anonim válasza:
Valószínűleg kontakthiba. Oxidált csatlakozó, megtört kábel, stb. Rosszabb esetben belül engedett el valami az erősítő részében.
2/2 A kérdező kommentje:
Már régóta le akartam cserélni pendrive-osra. Ezek szerint itt az ideje :)
2023. nov. 24. 17:39
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!