Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

ez megéri az árát szerintetek?

[link]

egyébként ilyen 1 millió ft körül szánok rá pénzt


2010. okt. 19. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye Te is olvastad, hogy a regisztrációs adót Te állod? Az nem tízezer forint, nézz utána!
2010. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egymilliót szánsz rá minek nézegetsz egy másfél millióba kerülő kocsit?
2010. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd le, hogy mire szerentéd használni.

Én most különösebb magyarázkodás nélkül mindjárt linkelek pár autót ami szerintem megéri bőven az 1 millát.


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha pedig kicsit többet szánsz rá, akkor egy 2002-2003 körüli Corolla.


És öszinte leszek, én ien fura kinézetű kocsit nemvennék, sokkal inkább egy hagyományos formát.

De írd le, hogy mire kell, és akkor tudunk konkrétabban segíteni.

2010. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 millió körül csak ez nagyon tetszik

hát ilyen családi autót szeretnék, első autó, most lett meg nem rég a jogsim

lehet, hogy valami olcsóbbat kéne elsőnek?

csak nem tudom hogy melyik típus fogyaszt keveset meg ilyen dolgokkal nem vagyok teljesen tisztában:)

2010. okt. 19. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Így már más a helyzet :)

Ha van rá közel egy millád akkor hajrá.

Mercit Audit BMW-t én most nemszidnám, de nemis isteníteném igazából.

Igazából ha soloba gyakorolnál első autónak egy suzuki is megtenné, de mivel családit mondtál, így jobb, ha valami komolyabbat nézel. Alapszabály, hogy 1 millánál sokkal többet nemszabad használt autóra költeni, mert ahoz még egy kicsit hozzáteszel, és már egy kissebb új autónál vagy.

Nem csak a fogyasztás számít.

Annyit mondanék, hogy a Benzin VS Dizel egyenlőre örök döntetlennek néz ki, amivel kevesebbet eszik a dizel annyival többet hibásodik meg. Pénzügyileg ugyanott leszel, én soha nemvennék, ettől még vanaki úgyvan vele, hogy jóljárt, legalábbis eztérzi, tiszteletben tartjuk.


Szervizigény, franciák kise jönnek rendszerint a szervízből, és már rosszak, olaszoknál az elektronika egy nagy rakás kaki, de legalább a motorjaik jók.

Németeknél nagyon jók a motorok, és minél újabb, annál több a probléma az elektronikával.

Én továbbra is javaslom neked a toyotát, vezeti a meghibásodási statisztikákat, (jó értelmeben :) )

Énis tanusíthatom, hogy tényleg erős és megbízható, kényelmes és csendes.

Amit neked linkeltem, az egy úgymond felsőbb kategóriás kocsi, kilehet belőle fogni kombit is. Nekem speciel 2002 es Corolla Kombim van. Annyit bebiztosított, hogy más márkát ha nemlessz lotto 5 ös, akkor tuti nemfogok venni.

Még annyit, hogy kezdő kocsinak 1,6 nál eszedbe ne jusson nagyobbat venni, teljesen fölösleges, ültem 99 es Avensisben ami 1,6 os volt, hát annál több soha az életbe nemkell magyarországon.

Én összesítésben mindenképpen a Japán verdákat ajánlanám, most éppen hulla fáradt vagyok, gondolom feltünt, hogy jó összeszedetlen amit írok, de azthiszem a lényeg érthető, ha nagyon megkell, hogy gyözzünk, akkor tudok érvelni oldalakon keresztül ha gondolod :)

Addigis keresgélj teis. Ha még eszedbe jut kérdés kivele.

2010. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!