Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Transporter, Ford Transit,...

VW Transporter, Ford Transit, Fiat Scudo, vagy Mercedes Vito?

Figyelt kérdés
egyértelműen dízel (szerintem benzines nincs is) tapasztalatok? melyiket vennétek?
2010. okt. 19. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a Ford Transit-ot ajánlom, fuvar cégem van, és jó pár éve csak Fordokat szerzünk be. Van már 37 darab belőle. Nagyon jó komfort, sofőrök dicsérik, erős-nyomatékos motor igazi áruszállító. Én rá esküszöm!
2010. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ŰDVW Transpi.Vagy Toyota hiace.Mindkettőt használtam aktívan.Nem tudok rosszat mondani.
2010. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 lodarazs ***** válasza:
Ezek közül a Vito a legszrabb. Váltóproblémáiról hírhedtek. Transporter a legértéktartóbb, viszont én csak T4-ig vennék. A Scudo kicsi a többihez képest, Transitból csak újat, az jó, de nem értéktartó. Tehát a Vito-n kívül azt válaszd, amelyik tetszk.
2010. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Transit. A többinél kicsit nagyobb is, az Országos Mentőszolgálat sem véletlenül használja ezt.


A Transporter sem rossz, de az inkább igényeseknek való.


„(szerintem benzines nincs is)”

Létezik. Pl. a Vito-hoz V6-osok.

2010. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
a vito szerintem is egy sz*r ismerősünknek 5(!)-ször kellett szervízbe vinnni. és 1szer bevontatták, mert nem küldött a szervíz autómentőt, és a szerelők koskodtak hogy égetik a mercedest... ők égetik márt 5-ször hagyta ott az illetőt az autó.
2010. okt. 22. 16:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Transit.

nekünk van a cégnél, nyúzzák ütik--vágják de bírja. :)

2012. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!