Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legésszerűbb...

Melyik lenne a legésszerűbb választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új autót, városi használatra.Az ár egészen 300 000 Euro-ig belefér. Nem terepjárót, inkább kisebb sportkocsit szeretnék.Én egy Audi R8-ra gondoltam,de az ismerősömnek az van,és aztmondja ő többet várt tőle. Én ez után valamilyen Porsche-ra gondoltam de nem tudom. Szeretnék egy jó autót ami sokáig bírja,jó vezetni és mondjuk nem fogyaszt 20 litereket. (Városi használatra kéne.) Szerintetek...??
2010. okt. 18. 21:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És nem azért írtam a kérdést,hogy rajoskodjak,hanem mert nemértek ilyen téren az autókhoz,hameg akárkit megkérdezek ismerősök közül egyértelmű válasz h Ferrari.De ebből már látszik , hogy ők se túl tájékozottak ebben,ezért tettem fel itt a kérdést.Bocsánat ha valakit is zavar a kérdés, de most döntenem kell 1 héten belül mer már ciki szerintem az is ,hogy egyből nem tudtam választani...
2010. okt. 19. 20:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komolyan kérdezted, és tényleg ennyit akarsz költeni autóra, akkor vegyél szépen egy zsír új 2010-2011 es Audi A8at, nem kisméretű városi autó, ellenben azért ellehet vele férni, brutálisan gyors, Luxus, és biztonság terén pedig gyakorlatilag világelső.

Kisebbik Dizel motorral, 2 kerék hajtással, 6 litert eszik a gyártó szerint, aminél egy picivel nyilván több, de akkoris elviselhető.

2010. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként Porsche Carrera GT-t nem kapok ennyiért megnéztem már minden oldalt."

Én erre nem vennék mérget, mert a mobile.de kapásból 7 olyan Carrera GT-t listázott ki, amelyek legfeljebb 300.000 euróba kerülnek.

(még mielőtt kérdeznéd: azért nem küldök linkeket, mert borzasztó hosszúak, a franc se akarja azzal széttördelni az oldalt)

2010. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az A8 -ast azt most fontolgatom, tényleg jó ötlet. Ha 6 litert eszik komolyan akkor mindenképp az lesz.De am a Carrera GT a mobile.de-n nem néztem,köszi.

Köszi a válaszokat!

2010. okt. 19. 21:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Arra a 6 literesre megeshet, hogy még egy picit várnod kell, de már mutatom is a cikket:


[link]


De ha komolyan megkapod, én esküszöm csak kívülről de látni szeretnék egy iet élőben:D

2010. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy nemcsoda az ismerősöd véleménye, az Audi nem sportkocsi, az Audi egy tank, egy elpuszíthatatlan megállíthatatlan tank, ugyanien érzésed van egy A8ban, és egy TTben, csak kérdés, hogy ez meikben passzol, és meikben nem.
2010. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6 liter, na persze. 200 fölött pedig termeli a naftát!
2010. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!