Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladnánk egy Toyotát, de...

Eladnánk egy Toyotát, de karcos a kesztyűtartó?

Figyelt kérdés
Van rajta egy elég szép 5cm-es karc, nem találni a neten csereterméket és nagyon szembeszökő. Ez eléggé befolyásolja az eladási árát, nem? Én pl eléggé megijednék ha meg akarnám venni a kocsit. Mit tanácsoltok?

2023. okt. 15. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy néhány éves, patika állapotú autóban talán.
2023. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de bontóban tuti találsz, ha annyira zavar. Engem nem befolyásolna egy karc. Egy nem hozzáértő nőt, talán.
2023. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De maga a kis csi nagyon jó, ez egy auris, kb csak ennyi a baja....kívül szép, a motor jó, az ajtók karcosak kicsit belül, meg a kárpit, amúgy nagyon jó, 130000 km-re olyan érzés vezetni mint egy új kocsit.
2023. okt. 15. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
10-20 éves, tehát már nem új, nem is újszerű autónál ilyen használati nyomok természetes, hogy előfordulhatnak. Szóval, aki ilyen kocsit néz, erre számíthat. Ha annyira zavarja, vegyen újat! Szerintem ez nem kizáró ok az adásvételnél. Ha annyira zavarja, alkunál erre hivatkozva én elengednék az árból 20-50e Ft-ot. Abból vígan ki tudja cserélni egy hibátlan gyári bontottra.
2023. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! :)
2023. okt. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!