Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le a Simsonom, ha...

Miért áll le a Simsonom, ha ráadom a világítást?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom külön tekercs állítja elő az áramot a gyújtáshoz, és külön az első, hátsó világításhoz. Magyarul a kettőnek nem kellene egymásra hatnia. Gyorsan hozzáteszem, hogy ezt alacsony fordulatszámon teszi. Vagyis ha pörög akkor nem. Zavaró minden harmadik kereszteződésben rugdosni... Egyébként a világítás nélkül sem túl biztos az alapjárata... Hallatszik, hogy kimarad egy-két szikra, és előfordul, hogy így is leáll (mármint világítás nélkül). Hol kezdjem az ellenőrzést esetleg tipp, hogy mi lehet a hiba?
2010. okt. 18. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem biztos az alapjárat, ellenőrizd a karbit, mert lehet, hogy kevés üzemanyagot kap. Szikra kimaradás: ellenőrizd a gyertyahézagot, és a gyertya színét. Ha koromfekete, akkor cseréld a gyertyát. Normális esetben a gyertya őzbarna színű.


A világítást nem vágom, bár nekem nem szimóm van, de nekem mindig rajta van a világítás, nem meríti az aksit viszont jobban látható vagy.

2010. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítsd be a megszakítóhézagot.Más baj nincs.Rossz időben nyit,vagy többet nyit 0,4mm-nél.Egyébként a világítás bekapcsolásakor picit visszaesik a motorfordulat.ez természetes.
2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tekerd feljebb az alapjáratot. Ideig óráig megoldás.
2010. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez a baj csak nekem meg ha gázt adok neki akkor fullad le. De csak akkor amikor ráadom a világítást
2012. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!