Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvesztettem a alkalmassági...

Elvesztettem a alkalmassági vizsgálat papírt (jogosítvány) újat kell kérnem?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a papírt :(

Újat kell kérnem? Hol?


1. Gondolkodtam azon, hogy a közlekedésieknél kell hogy legyen az eredeti fénymásolat.


2. A volt iskolánál érdeklődni.


3. Háziorvostól újat kérni.


Igaz én akkor a iskolánál csináltam és hát ugye 10 évre kaptam.

Gondolom erre a papírra majd akkor lesz szükség mikor a kezembe veszem a jogosítványt vagy nem kell a igazolás, hiszen már megkaptam 10 évre?



Szerintetek hova menjek?


2010. okt. 17. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy veszthetted el, amikor beiratkozásnál le kellett adni mindkét példányt az iskolánál (ez a beiratkozás feltétele)
2010. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orvostól kell újat kérni/venni.
2010. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jogosítvány kérelemhez (az okmányirodánál) nem kell az orvosi lapot bemutatni, relax.
2010. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én most kicsit zavarban vagyok, mert itthon sehol nem találom, és nem tudom, hogy most mindkét példányt elvették tőlem, vagy egy nálam maradt.


Igaz rendeztem az irataimat, sok mindent kidobta, ezért is félek, hogy esetleg kidobtam, elvesztettem, stb.


A párom anyukája a napokba ment okmányirodába jogosítványt intézni és neki vinnie kellett az orvosi alkalmassági papírt is (eredetit)


S ő most engem kicsit összezavart.

Ő azt mondja hogy egy példánynak nekem is kell magamnál lenni, és egy-egy példánynak a volt iskolánál és a közlekedésieknél.


De én meg úgy gondolom, hogy ha megyek az okmányirodába akkor az közlekedésiek kiadják a papírokat és gondolom többek között az orvosi alkalmassági papíromat is.


Ezért nem tudom mi tévő legyek...hova menjek....mert az 10 évre kaptam... :(

2010. okt. 17. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!